Social Icons

среда, 28 сентября 2016 г.

Francesca Annis: STARS SPLIT AS GIRL KËRKESAVE Affair

HOLLYWOOD aktori Ralph Fiennes "është ndarë nga aktorja Francesca Annis-pas News of the World gjurmuar poshtë dashura e tij sekrete në një tren në Skoci.
Ne shpallur English Patient ylli është cheating mbi besnik Francesca, 61, për DY VJET me një muzikant hungarez 30 vjet më i vogël i saj.
Në avokatët martën Francesca njoftoi çifti janë të ndarë pas 11 vitesh së bashku

Hetuesit tanë intervistuar busty Cornelia Crisan ndërsa ajo ndodhej në klasit të parë në 10.30 Flying Scotsman nga Kryqi i Mbretit të Edinburgh-u larguar Londër para skandalit të aferës së saj me Fiennes, 43, ishte gati për të thyer.
Ajo mendohet se ka regjistruar një telefonatë e Hollivudit yll një javë të enjten e kaluar duke dëshmuar marrëdhënien në mënyrë që ajo mund të shesë historinë.
Cornelia-e cila jeton në një banesë sëmurë në Roehampton, në jug-perëndim të Londrës-Drew mëdyshje duket nga pasagjerët e tjerë si ajo u përpoq për të mbrojtur fytyrën e saj nën një shall leshtë, një kapelë të madhe dhe një qese. Një pasagjer tha: "A është kjo grua duke u përpjekur për të fshehur nga dikush unë nuk e kishte vënë re atë deri sa ajo të vënë në këtë maskim pabesueshme?".
Por Cornelia dalë nga nën grumbujt e saj të leshit për të zbuluar se ajo pritet Fiennes për të mohuar pretendimet e saj për të mbrojtur Francesca 61-vjeçar.
Ajo pëshpëriti: "Dua të largohem nga e gjithë kjo për një kohë." Kur ne e pyeti nëse ajo kishte regjistruar një telefonatë romantike për Fiennes, ajo tha: "Po." Dhe kur e pyeti për të konfirmuar çështjen e saj me idhullin-që luan Lord Voldemort në të fundit Harry Potter-edhe ajo u përgjigj: "Po".
Çifti u takua në vitin 2004 në Hotel Londrës Dorchester. Një mik i Cornelia tha mbrëmë: "Ralph është trullosur Në fillim mendoi se ishte pak e fun, por tani ata janë shumë të afërt ata përpiqen për të përmbushur sa herë që ai është në Londër..."
Çifti thuhet se janë dërguar tekste pacipë me njëri-tjetrin.
Lajmi do të shkretoj Francesca. Pavarësisht një boshllëk në moshë 18-vjeçare, ajo ka pasur një nga marrëdhëniet më të qëndrueshëm në showbiz me Ralph.
Por çarje të parë u shfaq në vitin 2002, kur Fiennes ishte foto canoodling me Jennifer Lopez.
Posh Ralph-nominuar për BAFTA mirë aktori për The Constant kopshtar-është një lojë në Dublin. Kur e pyetëm në lidhje me këtë çështje ai nuk pranoi të komentojë.Francesca na tha: "Jo tani".

Комментариев нет:

 
Blogger Templates